Pousada Samurai
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Usytuowany 5 km od lotniska Porto Seguro hotel Pousada Samurai Porto Seguro oferuje gościom transfery. Memorial da Epopéia do Descobrimento jest w prawie 7 km, a Praca Caminho do Mar jest o rzut kamieniem od wygodnego hotelu.
Largo da Ajuda znajduje się jedynie 5 min piechotą od hotelu, a takie obiekty przyrodnicze jak Park wodny Arraial D'Ajuda Eco Park są zlokalizowane w odległości 13 min spacerem. Plaża Pitinga znajduje się 2 km od Pousada Samurai. W pobliżu znajdują się liczne zabytki, w tym Ulica Rua Do Mucuge, w około 700 m. Przystanek autobusowy Balsa - Trancoso jest zlokalizowany w pobliżu, w niewielkiej odległości od wygodnego obiektu.
Dla Państwa komfortu w każdym z 9 pokojów znajdą Państwo żelazko z deską do prasowania i klimatyzacja wraz z minibarem. Są one wyposażone w prywatne łazienki. Hotel Pousada Samurai oferuje pokoje z widokiem na ogród.
W restauracji codziennie podawane jest przepyszne śniadanie. Serwując zarówno dania, jak i napoje, Quintal gourmet znajduje się kilka kroków od tego hotelu.
- Lokalne atrakcje
- Arco-Iris Turismo150 m
- Broadway Street250 m
- Galeria de Arte Keko Valenzuela550 m
- Praca Caminho do Mar100 m
- Park wodny Arraial D'Ajuda Eco Park350 m
- Teatro Comunitario450 m
- Igreja Nossa Senhora d'Ajuda250 m
- Morocha Club150 m
- Arraial d'Ajuda Water Park500 m
- Lotniska
- Lotnisko Porto Seguro11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Minibar
- Prasowanie
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Pousada Samurai?
Odległość pomiędzy lotniskiem Porto Seguro a hotelem Pousada Samurai wynosi 5 km. - ❓
Jak możemy dostać się do hotelu Pousada Samurai z lotniska?
Goście hotelu Pousada Samurai mogą zamówić transfer z/na lotnisko. Zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia szczegółów. - 🚗
Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w wygodnym hotelu Pousada Samurai?
Hotel Pousada Samurai udostępnia parking. - 💵
Jaka jest cena pokoju w hotelu Pousada Samurai?
Średnia cena pokoju w hotelu Pousada Samurai to 28 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.